Iris Misha Clawland

11. října 2016 v 0:05 |  Characters

Iris se dostala do Gotham city na vlastní pěst jen se svým psem Crowlym , který s ní pobývá v dvoupatrovém domě na kraji města. Do města se vydala jen za účelem prosadit svoji kariéru jako doktorka,tak prosadit kariéru jako Hellhound. Svoji rodinu nechala ve Washington DC. Ale jako správná sestra tak i dcera im párkrát zavolá. Přátelům se ozve en málokdy, jen aby je pozdravila.
  • Bydlení: Domek na kraji města, který si koupila za své peníze, když pracovala ve Washington DC jako doktorka.
  • Zařazení: Běžný občan
  • Schpnost: kterou Iris vlastní se nazývá vyhledávací. Tuto schopnost u ní povzbudil jeden neznámý člověk, který jí pomáhal schopnost rozvíjet tak, aby Iris byla schopná najít danou osobu na míle daleko. Jen aby osobou našla potřebuje jen nějaké osobní věci a něco málo z minulosti. Funguje to tak u policejních psů, ale ti potom své cíle nezabíjí. Proto ta přezdívka Pekelný pes nebo-li Hellhound. Všechny své informace o dané osobě nasměruje na cíl a tak Iris může vyhledat kde se cíl nachází. Schopnost užívá jen pro zákazníky, kteří jí mohou nabídnout slušnou odměnu za vraždu a nebo také pronásledování. Taká schopností , která k ní patří jako ke doktorce je ošetření vážných zranění a provádění operací, což jako doktorka má v náplni v její práci,také využíva schopnosti z lékařství jako Hellhound.

Iris a její plet , o tu se stará velmi dobře, tak jako o zbytek svého vysokého a štíhlého těla. Na jejím obličeji si všimnem velmi ostrých rysů, které zdědila po své matce. Modro-šedivé oči, které si vás budou prohlížet z venku tak i zevnitř. Rty, které vás opraví nebo nikdy se nepřestanou hýbat. Její obličej rámují tmavo-hnědé vlasy, které si ráda zastřihává nebo různě upravuje, podle nálady. Povahu, kterou nazbýrala postupem času se z ní stala žena, která své city nechává jako poslední, takže jí nedělá problém někoho zneškodnit. Na prvním místě je u Iris hlavně práce Hellhound tak i doktorky. Jako doktorka bere vše vážně a doslovně. Ale jako Hellhound se snaží svoji práci ukázat světu. Nebojí se z těla vytvořit umění, tak aby postrašila svědky a nebo také policejní služby. Své práce bere jako umění, ne jako povinnost, vždy jí lidské tělo přišlo jako stroj nebo obraz, který potřebuje doladit pár chyb, které Iris vždy pozměnila. "Zkrášlování" těla proběhne jen, když jí zákazník žádne instrukce nepodá.Tak Iris vystaví mrtvé tělo cílé jako umění v muzeu.

Iris se narodila starší než její sestra Samantha. Dětství jí probíhalo skvěle, matka Deana a otec Henry se o ní velmi skvěle starali, stejně tak i o její mladší sestru Sammy. Dcerám dopřáli skvělého vzdělaní, Iris si vybrala zdravotní, protože jí vždy udivovalo jak funguje lidské tělo. Její sestra Sammy si vybrala cestu jako manažerka firem. svoji kariéru jako doktorka začínala v pár nemocničních zařízení ve Washingtonů DC tak i mimo. Postupem času jí začínalo unavovat každodenní rutina. Jednoho dne tak o půlnoci, když Iris si připravovala přednášku pro stážisty jí přišel E-mail od anonymního muže, který jí poslal název ulice a místa, kde se setkají. Iris to přišlo jako nějaký vtípek od jejích kolegů, takse rozhodla, že se tam podívá a vynadá jim. Ale když tam přijela čekal jí tam můž, který jí všecho vysvětlil o svém projektu Hellhound. Iris to přišlo velmi zajímavé, ale nečekala, že jí neznámý můž vpraví do oběhu neznámou látku, která jí předala schopnost vyhledávání, potlačení citů. Následující den se Iris vzbudila ve svém apartmá a na stole stál dopis. Že se má odstěhovat do Gotham city, za účelem Hellhound projektů tak i dokonání její kariéry jako doktorka. Iris neváhala a ihned si zakoupila domek na kraji města.Iris se rozloučila se svými nejbližšími.Vzala svého psa a odjela do Gotham,kde jí čekala první mise od neznamého muže.Jejím úkolem bylo zneškodnení realitního makléře.Žadné instrukce jí nepodal a Iris to vzala do svým rukou.Tělo "zkrášila" a vystavila v hlavní vchodu makléře,kde nechala jen dopis s basní a podpisem Hellhound. Iris čeká na nové zákazníky,jelikož se jí neznámy můž neozval, ale podal jí seznam lidí pro které by mohla byt Iris užitečná.Teď Iris vede dvojí život doktorky,která je majtelkou psa jménem Crowley a vede skvělí život. A Hellhound jako zabijak, ktery pracuje na vlastní pěst nebo packu?. 


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama