Harleen Quinzel

10. října 2016 v 1:14 |  Characters


Harleen je dcerou Sharon a Nicka Quinzel. Má mladšího povalečského bratra Barryho, který stále bydlí se svojí matkou. Nikdy neměla ideální dětství. Její matka o ní nikdy nejevila zájem a její otec byl sňatkový podvodník. 
  • Bydlení: Neusazuje se, takže ani nemá stálé místo na bydlení. Někdy sem tam se vrátí do Arkham Asylum, nebo je u Jokera. V neposlední řadě jsou tu ale také hotely ve kterých je stálým hostem.
  • Zařazení: Sebevražedný Oddíl, Joker League of Anarchy
  • Schpnost: Je imunní vůči jakýmkoliv jedům a má dokonalé gymnastické schopnosti.

Jako Harleen měla dlouhé, vlnité, blonďaté vlasy skoro k pasu. Nosila brýle a celkově byla nevýrazná. Poté ale co poznala Jokera, tak se změnila k nepoznání. Její kůže je nyní bílá, stejně jako ta Jokerova. Vlasy má také bílé a konečky má rozdělené na růžovou a modrou a často vlasy nosí ve dvou rozdělených copech.. Na pravé tváři má vytetované malé srdce a hned pod ním na čelisti má vytetované slovo "Rotten", což v překladu znamená "Zkažený" a na podbříšku má další z jejího tetování.. Její líčení není moc výrazné, kromě modro-růžových očních stínů a rudé rtěnky. Na stehnech má tetování víc a tam už se nachází i tématika s Jokerem. Její postava je štíhlá a proto si také často obléká vyzývavé oblečení. Nejpoužívanější zbraň je její baseballová pálka a pistole. Její povaha se změnila jakmile poznala Jokera. Je více bláznivá, odvážná ale také si dost troufá. Jako Harleen se všeho bála a nic z toho, co Harley v nynější době dělá, by neudělala.

Harleen vystudovala Gothamskou Státní Univerzitu se stipendiem z gymnastiky, kde se specializovala na psychologii. Známky neměla nejlepší ale vždy si našla způsob, jak si je opravit. Po absolvování školy začala její roční stáž v Arkham Asylum. Jakmile byla přijata, požádala o setkání s Jokerem, protože potřebovala udělat průzkum ke knize o sériových vrazích. Na jejich prvním zasedání ji dal přezdívku, kterou používá dodnes ve své kriminální kariéře. Po několika sezení se do něho okamžitě zamilovala a právě proto mu pomohla ven z léčebny, přičemž ji samotnou, po několika pokusech, chytili a její lékařská licence byla zrušena.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama