Genevieve Brighton

11. října 2016 v 21:07 |  Characters

Matka Sarah jako úřednice.
Otec David byl neprávem odsouzen, odseděl si něco trestu ve vězení, ale nyní je doma a nezaměstnaný.
Mrtvý bratr Kyle.

  • Bydlení: Byt v centru / Obytná čtvrť
  • Zařazení: Padouch na volné noze
  • Schpnost: Možná to tak někdy vypadá, ale Gen nemá žádné nadpřirozené schopnosti. Vlastně je to jenom jedna velká podvodnice a zlodějka. Nemá extra sílu, nedovede vidět skrz zdi. Ale umí velice dobře odvést pozornost a obalamutit mysl. Je mrštná a chytrá. Už od malička toužila po pozornosti a umění dokázat něco víc. Něco, co dovede jenom ona a ostatní to nebudou moct pochopit. Lákalo ji naučit se kouzlům a různým trikům. Sice si to vyžádalo roky pilného tréninku, ale s klidným svědomím by řekla, že si vede dost obstojně. Zabavit a zmanipulovat diváka, někdy i mírnou formou hypnózy a využít ho k vykrádání bank a přerušování zájmu ostatních. Nejlépe jí jdou karetní triky, ale dovede i zmanipulovat mysl. Její schopnosti jsou však pořád omezené, jednak musí jít s dobou a potom nesmí vyjít ze cviku. Na místě činů nechá vždycky jinou tarotovou kartu.

Středně vysoká zrzka s velkýma hnědýma očima, která se může bez větších problémů ztratit v davu. Někdy toho využívá, někdy si dává záležet na tom, aby naopak vyčnívala. Vlasy nosí převážně rozpuštěné, jsou rovné a tak nedělají problémy. S líčením to moc nepřehání, oči zvýrazňuje černými linkami, ale málokdy si odpustí rudou rtěnku. Co se oblečení týče, její barvy jsou černá a červená, ty nosí úplně nejvíc. Nejčastěji svoje modely doplňuje botami na vysokém podpatku a sáčkem. Charakteristické jsou pro ni i rukavice. Podle jejího názoru mají vícero využití… nejenže vypadají skvěle, ale taky po sobě díky nim nezanechává otisky prstů. Povahově je to u ní už trochu složitější. Jako malá holka se viděla někde, kde by na veterinární klinice zachraňovala malá nevinná zvířátka. Jenže potom, co se všechno tak ošklivě zvrtlo, musela přehodnotit svoje priority. Hodnou a ochotnou dívku zamkla do sklepa a na povrch vyplula už méně milá mladá dáma. Genevieve není zlá, ne úplně. Je spíš sobecká a dost prahne po penězích. Když si něco zamane, musí se stát něco doopravdy velkého, aby jí to od jejího záměru odradilo. Někdy se sem tam ukáže i drobet soucitu, ale moc často se to nestává. Není týmový hráč, jenže si sama dokáže uvědomit, kdy už na práci nestačí a musí najít někoho, kdo jí pomůže. Snaží se všechno řešit s chladnou hlavou a důstojnými argumenty, ale stejně tak neváhá na povrch vytáhnout tu největší špínu. Někdy bývá i škodolibá a svými činy to jenom dosvědčuje. Bokem si drží pár bližších lidí, ale neprahne po stovce přátel. Když jí chce někdo dostat na svou stranu, musí jí přesvědčit. Pokud se to povede, je stejně věrná jako pes. Pokud ne, klidně vrazí pomyslnou dýku do zad. Volný čas tráví plánováním podfuků a loupeží, ale nevyhýbá se ani normálním záležitostem jako chození do kavárny nebo nakupování.

Narodila se 15. listopadu v NYC do zcela normální rodiny. Milující rodiče, kteří dbali na to, aby se nikdy nedopustili ani tak obyčejného přestupku, jakým je pokuta za rychlou jízdu nebo špatné parkování. Perfektně zapadala do vzorce dokonalé rodinné idylky, jako dítě nezlobila, měla tak akorát kamarádů, učila se hrát na housle a vzorně se učila. Na koníčky jí moc času nezbývalo, ale už ve velmi raném věku si zamilovala umění iluze. Když jí bylo pět, narodil se jí bratříček Kyle. Vypadalo to na bezstarostná léta, ale každý, kdo si to tenkrát myslel, se dost škaredě spletl. Matka byla zrovna v práci, když s nimi byl otec doma. Vzal si dovolenou, protože uznal za vhodné, že když má Sarah přesčasy, děti by neměli být tolik samy. Genevieve sice tenkrát bylo už deset, ale pro Davida byla rodina důležitá. To se mu bohužel stalo osudným. Bylo to v zimě těsně před Vánoci, když už byla hodně brzy tma. Obě děti byly s otcem v obýváku u krbu a v celém domě nesvítilo jediné světlo, až na vánoční osvětlení. Nejspíš to vypadalo lákavě, protože si jejich obydlí vyhlídl zlodějíček, který zřejmě zpanikařil a namísto kradení začal střílet. Genevieve se stihla schovat, ale její bratr dostal kulku přímo do srdce. Následný smutek a vyšetřování změnilo její život na noční můru. Policie byla úplně mimo a její otec tak skončil za vraždu syna ve vězení na 30 let. Zbylým členům rodiny to přišlo podezřelé, ale jakýkoliv pokus o očištění Davida byl smetený ze stolu. Genevieve začala prahnout po pomstě, ale postupem času jí došlo, že nemá jak vypátrat pravého pachatele. Zaměřila se tedy na to, aby se pokusila otce vykoupit. Zaplatit hodně vysokou kauci a dostat ho domů. Nejdřív šlo jenom o chabé pokusy okrást pár lidí tím, co se naučila, obalamutit je iluzí… ale postupně se jí začalo dařit, zdokonalovala se. Už nešlo jenom o dva přihlížející, svoje akce začínala stupňovat. Během příštích let tak ukradla dost na to, aby mohla za otce zaplatit. Naneštěstí se jí nový životní styl zalíbil, a tak opustila hnízdo a začala si hledat svoje vlastní. Během pár měsíců se dostala do Gothamu, kde svoje umění rozvíjí dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama