Davina Claire

10. října 2016 v 3:16 |  Characters


Davina svou rodinu nikdy nepoznala.
  • Bydlení: Většinou se potlouká s jednoho motelu do druhého.
  • Zařazení: Běžný občan
  • Schpnost: Tahle schopnost jí umožňuje porozumět pocitům jiných lidí, jako by to byly její vlastní pocity, či emoce. Nejčastěji ji používá, nebo spíš zneužívá k tomu, aby se dostala nějakému člověku ´pod kůži´ a to právě tím, že vyjadřuje soustrast a říká to co, chce ten druhý slyšet a co mu jiní neřeknou. Tímto si získá důvěru a zatím nic netušící budoucí oběť se začne, stále více svěřovat a má pocit, že je jí Davina velmi blízká a že je u ní v bezpečí. Po většinou však v jejím chování, není ani krapet lidskosti. Cizí emoce jí ke zdravému rozumu, ani krapet nepřidávají. Za léta se dokázala v jisté míře obrnit, vůči nežádoucím emocím. Když je však rozrušená nebo nesoustředěná, schopnost se stane nekontrolovatelnou. Později u sebe objeví další schopnost, která jí umožní utlumovat ostatním od bolesti. Nikoliv však vyléčit, pouze utlumit. Ostatním sice uleví od bolesti, ale sama musí podstoupit oběť. Část jejich bolesti se přenáší právě na ní samotnou.

Tak akorát vysoká, štíhlá s dostačujícími ženskými křivkami. Tohle prostě nejsou ty vzhledové rysy, které by ji odlišily od zbytku, ale ona má v rukávu spoustu jiných. Například téměř bílou pleť. Obličej bez jediné pihy s výraznýma očima i bez líčení, které po většinu času, nepoužívá vůbec. Stačí jediný pohled, abyste se utopily v záplavě modrých očí. Celý obličej rámují husté ohnivé kadeře spadající ve vlnách až pod zadeček. Davina je stejná jako její vzhled. Ohnivá a nelítostná s ostrým jazykem a myšlenkami. Její schopnost jí hodně přidala k jejímu duševnímu zdraví, které za léta nabíralo na obrátkách. Během let dokázala z části obrnit svou mysl, ale ne vždy na sto procent. Stačí jedna nepozorná chvíle a cizí hlasy jsou zase zpět. Kvůli své schopnosti nepatří mezi společenské typy. Volný čas tráví nejraději sama s vlastnímy myšlenkami, nikoliv s cizími. Její velkou předností (někdo to tak vidět nemusí) je její smysl pro sarkasmus. Miluje ho, a když se jí někdo nelíbí, není pro ni problém vymyslet něco odstřelujícího. Ironie a sarkasmus, jsou tedy na denním pořádku. Nikdy v sobě nic nedusí, ani city ani názory, má pořádně prořízlou pusu, to ale neznamená, že by byla pořád drzá. Je těžké u ní něco předvídat, myslíte si, že má dobrou náladu protože se usmívá? Pak jste na omylu. Nezastaví se, dokud se nedopídí pravdy, ale svá vlastní tajemství si ráda uchovává jen pro sebe. Snaží se na lidi nepůsobit naivně a příliš důvěřivě, chce jim dát najevo, že s ní si zahrávat nesmí. Dává si pozor na to, s kým se přátelí. Je hodně tvrdohlavá a za čím si stojí, to také udělá. Nerada ustupuje druhým. Velice velkou překážkou je pro ni omluva. Pravidla pro ni znamenají něco, co prostě musí překonat, řídí se podle jediného pravidla, a to je že pravidla jsou tady k tomu, aby se porušovaly. Neuznává autority, takže pokud si myslíte, že k vám bude chovat úctu jen proto, že jste jí zachránili život, máte smůlu. Nikdy nikoho neuznávala, a ani s tím nebude začínat. Možná si řeknete, že je to bezcitná mrcha ale to není pravda, jen se bojí aby jí ostatní neviděli slabou a nesoběstačnou, raději nedá emoce najevo. Nebo nejlépe předstírá že žádné nemá. V mnoha případech, se to zdá jako nejlepší varianta. I přes veškeré předstírání, utíká před emocemi jen zvenku, nikoli uvnitř. Právě tam se svádí její každodenní boj.

Davina vyrůstala v malém sirotčinci v New Orleans. Tudíž nikdy nepoznala své rodiče. Jediné co jí bylo v sirotčinci během let prozrazeno, bylo to že jí někdo zanechal jako miminko přímo na jejich prahu. I přesto měla ale štastné dětství. I když krapet osamělé. Už od mala slýchávala nežádoucí proudy myšlenek a pocitů. Kvůli tomu se z velké části držela od ostatních raději stranou. Když jí bylo 18 opustila sirotčinec a vydala se na cesty. Během cest se nikdy moc dlouho neusazovala. Cestování jí zavedlo do Gotham City, kde se nakonec částečně usadila. Z počátku měla velký problém sehnat práci. Finančními prostředky zrovna neoplývala a tak musela brát co bylo. Začala si přivydělávat jako tanečnice ve strip-clubu. Nebyla to žádná práce ke chlubení, ale k přežití prozatím postačila. Díky svým mizerným výdajům si nemohla dovolit ani pořádný byt. Nejčastěji tedy přebývala po různých motelech. I přesto jsou tu dny, kdy ani na zavšivený motel není dostatek peněz.
  

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama