Bethany Sykes(Sykesová)

10. října 2016 v 19:56 |  Characters

Její otec pracuje u městské policie v Gothamu. Její matka byla chemik(zemřela při špatně namíchané látce,která ji následně udusila). Bethany od malička milovala záporné postavy(jak v pohádkách,tak v knížkách,ale i v životě). Jako malá byla šikanována a teď se chce pomstít těm,co ublížili jí, nebo její rodině.
  • Bydlení: Gotham City (nějaký levný motel)
  • Zařazení: Padouch na volné noze
  • Schpnost: Jelikož její matka byla chemik,vyzná se v různým chemických látkách a umí je i velmi dobře používat.Bethany je také skvěle ohebná a dokáže se vplížit kamkoliv bez povšimnutí.Její schopností je ale i její šarm,kterým dokáže okouzlit kohokoliv a podrobit si ho (něco jako to uměla Poison Ivy).Její dredy mění barvu podle světla a nálady.

Bethany je zrzavá holčina s dredama a hnědýma očima.Měří zhruba 160cm a je pro každou hovadinu.Miluje komiksy se zápornými postavami.Má ráda zelenou barvu.Dokonale zvládá atletiku.Miluje jídlo a spánek. Má slabost pro Jokera,ale respektuje Harley.Jenže pak tu je Floyd Lawton a.k.a Deadshot,do kterého je tajně zamilovaná,ale on o její existenci nejspíš neví.Když se Beth naštve,celá zrudne a její dredy zčernají.Před normálními lidmi je však skrývá.Kdyby zjistili,že její vlasy mění barvu,věděli by,že Beth nebude asi zcela v pořádku.Chce to nechat v utajení,ale v noci už je neskrývá.

Bethany se narodila Arianě a Nathanu Sykesovým roku 1998 v chudé Gothamské čtvrti.Její otec byl věčně v práci a její matka na ni nikdy moc čas neměla.Z Beth se stal introvert,nemluvila s lidma a ve škole byla šikanována.Když nastoupila na střední školu,začala na sobě pracovat(atletika) a také se projevil její zájem o chemikálie.Dokáže s nima cokoliv(omráčit,přinutit někoho k něčemu,udusit, nebo zabít, atd).Chtěla by se jednou zúčastnit nějaké party,co je stejně trhlá jako ona.Ve volném čase cvičí,míchá různé lektvary a zkouší nové atletické,ale i bojové kousky.Vše by se ji jednou mohlo hodit,aby v Gothamu přežila.O Batmanovi samozřejmě ví,ale nenávidí ho.Myslí si o něm,že je to povrchní malej netopejrek,co si snaží získat všechnu slávu.Chce mu to překazit.Baví ji kazit lidem radost.Nyní se Bethany cítí připravena na pomstu.Velkou pomstu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama